Oferta dietetyczna on-line skierowana jest przede wszystkim do Pacjentów, dla których liczy się szybki czas działania. Poznaj nasze pakiety, które zostaną indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb:

 • Pakiet odchudzający

  przeznaczony jest dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy. Pakiet zawiera szczegółowy oraz indywidualny jadłospis (ilość dni dopasowana jest do indywidualnych potrzeb Pacjenta). W skład pakietu odchudzającego wchodzą także zalecenia żywieniowe.
 • Pakiet wzmacniający

  przeznaczony jest dla osób, które chcą przytyć i/lub uzupełnić niedobory w swoim organizmie. Pakiet zawiera szczegółowy oraz indywidualny jadłospis na 4 tygodnie. W skład pakietu wzmacniającego wchodzą także zalecenia żywieniowe.
 • Pakiet oczyszczający

  przeznaczony jest dla osób, które chcą oczyścić swój organizm z nagromadzonych toksyn. Pakiet zawiera szczegółowy oraz indywidualny jadłospis na 1 tydzień. W skład pakietu oczyszczającego wchodzą także zalecenia żywieniowe.
 • Pakiet profilaktyczny

  przeznaczony jest dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, wdrożyć prawidłowe nawyki żywieniowe oraz utrzymać optymalną masę ciała. Pakiet zawiera szczegółowy oraz indywidualny jadłospis na 1 dzień (na życzenie Pacjenta przygotowujemy więcej dni). W skład pakietu profilaktycznego wchodzą także jadłospis ilościowy oraz zalecenia żywieniowe.
 • Pakiet “Zdrowie Plus”

  przeznaczony jest dla osób, które mają problemy zdrowotne. Pakiet zawiera szczegółowy oraz indywidualny jadłospis pod daną jednostkę chorobową (ilość dni zależna jest od wyboru Pacjenta). W skład pakietu “Zdrowie Plus” wchodzą także zalecenia żywieniowe.
 

Dzięki ofercie on-line otrzymujesz spersonalizowany jadłospis bez konieczności wychodzenia z domu i wizyty w naszej poradni. Zamawiając usługę dietetyczną on-line jesteś pod stałą opieką dietetyka on-line przez cały okres trwania programu. Dbanie o swoje zdrowie nie było nigdy tak proste jak teraz. Przekonaj się o tym sam. Oferta on-line jest tak samo skuteczna jak bezpośredni kontakt z dietetykiem. Skorzystaj z szansy już dziś.

Co zrobić, aby nasz dietetyk stworzył dla Ciebie indywidualny pakiet? Musisz spełnić następujące etapy:

 • Etap 1:

  Wypełnij rzetelnie (nie wstydź się, jesteśmy tu dla Ciebie) formularz dietetyczny lub napisz do nas e-mail. Wyślemy do Ciebie formularz dietetyczny.

 • Etap 2:

  Dokonaj wpłaty za indywidualny pakiet na nr konta Poradni. Wraz z Twoim przelewem zawarta zostaje umowa konsumencka. Układanie pakietu dietetycznego dla Ciebie rozpoczynamy po zaksięgowaniu kwoty na koncie. Do 7 dni roboczych otrzymasz od nas spersonalizowany pakiet dietetyczny.
  Płatności
  Poradnia Dietetyczna Softimed Marta Kusz
  ING Bank Śląski
  Nr konta: 92 1050 1575 1000 0092 1801 9736
 • Etap 3:

  Posiadasz już swój indywidualny pakiet dietetyczny. Nie ma na co czekać. Ruszamy z działaniem! Wdrażaj go w życie! Pamiętaj, zdrowe ciało to piękne ciało.
 • Etap 4:

  W Twojej głowie pojawiają się pytania? Potrzebujesz pomocy? Nie martw się, jesteśmy z Tobą. Pamiętaj, że jesteś pod stałą opieką dietetyka on-line.
 

W programie on-line otrzymasz optymalnie zbilansowaną dietę. Program uwzględnia Twoje indywidualne parametry fizjologiczne jak wzrost, waga, masa ciała, płeć, wiek, zapotrzebowanie energetyczne organizmu, stopień aktywności fizycznej, stan zdrowia, tryb życia, liczbę posiłków. W programie dostosowane są także ulubione produkty Pacjenta


Masz pytania? Napisz do nas

Wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb


Na podstawie wybranego pakietu oraz wypełnionego formularza dopasujemy do Ciebie odpowiednią dietę.


Pakiet dietetyczny to wspaniały pomysł na prezent!


Martwisz się o najbliższych? O ich stan zdrowia? To naturalne. Przecież kochamy swoich bliskich. Rodzice, dzieci, rodzeństwo, przyjaciele. Ich szczęście to nasze szczęście. Jeśli czujesz, że bliska osoba powinna przestrzegać diety, poprawić swoje zdrowie lub samopoczucie nie zwlekaj z pomocą!


Jeśli wiesz, że bliska Twojemu sercu osoba próbuje schudnąć, ale nie wie, co i jak spożywać - pomóż jej. Zrób najlepszy z możliwych prezentów. Podaruj jej zdrowie. Wybierz usługę on-line z dietetykiem, który skomponuje dla wybranej przez Ciebie osobie indywidualną dietę.


Ważne: Zastrzegamy sobie prawo do odmowy współpracy i/lub ułożenia programu dietetycznego w przypadku, gdy oczekiwania Pacjenta są nierealne do spełnienia bądź stanowią zagrożenie dla jego zdrowia. Jesteśmy ekspertami, a zdrowie naszych Pacjentów jest naszą najwyższą wartością.